Wyszukiwarka placówek Poczty Polskiej

-


Dostępna jest również: Interaktywna mapa placówek Poczty Polskiej


Wyszukiwarka wybiera z bazy placówki pocztowe na podstawie ustalonych powyżej kryteriów wyboru i wyświetla je w kolejności alfabetycznej.

Wyniki można uzyskać już po wypełnieniu jednego pola (np.: miejscowość), kolejne pola formularza (wypełniane opcjonalnie) pozwolą zawęzić obszar wyszukiwania.
Jeśli wpiszą Państwo np. w pole miejscowość - Warszawa i w pole ulica - Puławska, to otrzymają Państwo wykaz wszystkich placówek w Warszawie przy ulicy Puławskiej. Natomiast wpisanie dodatkowo jeszcze kodu pocztowego(PNA) nie pasującego do żadnej z odnalezionych w powyższym przykładzie placówek da wynik pusty, gdyż wyszukiwarka odnajduje wszystkie informacje spełniające jednocześnie podane warunki wyszukiwania.

W nazwach miejscowości, ulic oraz jednostek można wpisywać fragmenty tych nazw. np.: miejscowość - Warsz i ulica - Puław , wynik wyszukiwania będzie w tym wypadku identyczny jak dla pełnych nazw. W przypadku wpisania tylko w pole miejscowość - War, wyszukane zostaną wszystkie placówki z miejscowości zawierających w nazwie frazę 'war' tzn: Warszawa, Kowary, Warka itp.

W wynikach wyszukiwania przy urzędach, których godziny pracy ulegną zmianie w najbliższych dniach, znajdziecie Państwo informacje o tych modyfikacjach. Brak szczegółów przy wybranym urzędzie oznacza, że w danym dniu placówka pracuje zgodnie z harmonogramem. 

Informujemy, że obecnie wyszukiwarka nie pozwala na odnalezienie placówki najbliższej dla wybranego adresu ani też obsługującej wybrany adres a jedynie placówkę pocztową o podanym adresie. Toczą się prace, których celem jest uruchomienie powyższych funkcjonalności w jak najkrótszym czasie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Zamknij